Pirmokai gimnazijos bibliotekoje
Lapkričio 18 d. mūsų gimnazijos pirmokai kartu su mokytojomis Ilona ir Raminta apsilankė bibliotekoje. Mokiniai susipažino su bibliotekos erdvėmis ir ne tik.
Lapkričio 18 d. mūsų gimnazijos pirmokai kartu su mokytojomis Ilona ir Raminta apsilankė bibliotekoje. Mokiniai susipažino su bibliotekos erdvėmis ir ne tik.
Dar pavasarį gimnazijas pasiekė kvietimas sudalyvauti respublikiniame konkurse „Litvakų literatūra – teatro scenoje“. Į finalinį renginį, lapkričio 15 dieną buvo pakviesta ir mūsų gimnazija.
Plačiau apie tai…
„Fotosintezė fotoelektrai: augalų pigmentų lenktynės“. Pavadinimas, kuris ne vieną turbūt privertė susimąstyti – apie ką čia… To sužinoti lapkričio 5 d. ir vyko 10-11 Akmenės
Štai dar kartelį nepastebimai greitai praskuodė ypač laukiamas metų renginys – naktis mokykloje…
Plačiau apie tai…
Susipažinkite su lapkričio mėn. renginių planu.
Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.
Kviečiame visus dalyvauti smagioje ir saldžioje šventėje, kuri vyks mokyklos vestibiulyje.
Kaip dalyvauti?
Rudens atostogų metu šeštokai ne tik atostogavo, bet ir keliavo. Numatyta kelionė į Kauną. Pirmas kelionės sustojimas – Kryžkalnio memorialas, skirtas žuvusiems Lietuvos partizanams.
Plačiau…
Spalio 29 dieną būrelis mokytojų, suburti Ventos gimnazijos mokytojos, rajono dailės ir technologijų metodinio būrelio pirmininkės Zitos Staškienės keliavo į iš anksto kruopščiai suderintą metodinį seminarą po Panevėžio miesto kultūros erdves.
Plačiau apie kelionę..
Spalio 26 dieną Maironio literatūros muziejuje Kaune įvyko respublikinis skaitovų konkursas.
Konkurse dalyvavo abiturientė Rusnė Poškutė ir septintokė Urtė Kateivaitė.
Plačiau…