Mokytojai

Mokytojai

 2020-2021 m. m. gimnazijoje dirba:

  • 2 mokytojai ekspertai;
  • 17 mokytojų metodininkų;
  • 22 vyresnieji mokytojai;
  • 4 mokytojai;
  • 3 vadovai.

LIETUVIŲ KALBA

  1. Ringienė Rita – mokytoja metodininkė.
  2. Mikalauskienė Jūratė – mokytoja metodininkė.
  3. Rupkuvienė Rolanda – vyr. mokytoja.

RUSŲ KALBA

  1. Puzonienė Judita – vyr. mokytoja.
  2. Savickienė Žana – mokytoja metodininkė.

VOKIEČIŲ KALBA

  1. Jomantienė Kristina – mokytoja metodininkė.

ANGLŲ KALBA

  1. Sketrienė Vitalija –  vyr. mokytoja.
  2. Kaziūnienė Dalia – vyr. mokytoja.
  3. Tamošaitienė Dovilė – vyr. mokytoja.

MATEMATIKA

  1. Čiapaitė Danutė – mokytoja metodininkė.
  2. Sondienė Erika – vyr. mokytoja.
  3. Krūmienė Jūratė – vyr. mokytoja.
  4. Dilinskytė Nijolė – vyr. mokytoja.

FIZIKA

  1. Piežienė Rita – vyr. mokytoja.

CHEMIJA

  1. Šepkauskienė Vaidilutė – mokytoja metodininkė.

BIOLOGIJA

  1. Zubavičienė Irena – mokytoja ekspertė.

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. Piežienė Rita – vyr. mokytoja.
  2. Krūmienė Jūratė – vyr. mokytoja.

GEOGRAFIJA

  1. Šerpenskienė Vilija – mokytoja metodininkė.
  2. Norvaišas Kęstutis – vyr. mokytojas.

ISTORIJA

  1. Šiurkienė Indrė – mokytoja metodininkė.
  2. Sinkevičienė Aida – vyr. mokytoja

DORINIS UGDYMAS

  1. Savickienė Žana – etikos mokytoja metodininkė.
  2. Krūmas Mindaugas – tikybos mokytojas.

MENAI

  1. Stonienė Jūratė – technologijų ir žmogaus saugos mokytoja metodininkė.
  2. Varanavičienė Jūratė – dailės mokytoja ekspertė.
  3. Tališauskienė Ilona – muzikos vyr. mokytoja.
  4. Girdvainienė Sima – muzikos mokytoja
  5. Milaševičienė Nijolė – šokio mokytoja metodininkė.
  6. Zubavičius Steponas – technologijų mokytojas.
  7. Norvaišas Kęstutis – technologijų mokytojas.

FIZINIS UGDYMAS

  1. Rinkūnas Steponas – vyr. mokytojas.
  2. Momkauskas Saulius – mokytojas metodininkas.
  3. Stonys Darius – vyr. mokytojas.
  4. Radionovas Evaldas – vyr. mokytojas

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJAI

  1. Tališauskienė Ilona – vyr. mokytoja.
  2. Kuprevičienė Jūratė – vyr. mokytoja.
  3. Gricienė Gitana – mokytoja metodininkė.
  4. Trinkienė Ilona – mokytoja metodininkė.
  5. Ragauskienė Jurgita – vyr. mokytoja.
  6. Petkuvienė Meilutė – vyr. mokytoja.
  7. Krasauskienė Raminta – vyr. mokytoja.

PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTAI

  • Radionova Eglė – socialinė pedagogė metodininkė.
  • Mokusienė Rima – psichologė.
  • Stankutė Ana – spec. pedagogė metodininkė.
  • Juškienė Ramutė – logopedė metodininkė.
  • Janulienė Elena – mokytojo padėjėja, laborantė.
  • Lizdenytė Kristina – mokytojo padėjėja.

BIBLIOTEKININKĖ

  • Augustinienė Romualda – vyr. bibliotekininkė.

Agluonų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje dirba Kontenė Gintarė ir mokytojo padėjėja Viktorija Lukošienė

Kivylių ikimokyklinio, priešmokyklinio skyriuje dirba Kristinaitienė Roma ir mokytojo padėjėja Laima Rakštienė