Mes įvykdėme savo tikslą!

 „Žygiuko klubas“, sugrįžus mokiniams iš nuotolinio ugdymo(si), įvykdė net du žygius ir ištesėjo sau duotą pažadą – nuo mokslo metų pradžios iki pabaigos, vis ilginti kilometrais savo žygių atstumus. Mes tai įveikėme!

Mūšos tyrelio pažintinis takas įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą kaip ilgiausias pelkėje lentų takas, kurio ilgis 3605,87 m. Bendras tako ilgis pirmyn atgal – apie 8 km. Mūsų programėlių rodmenys parodė, kad nuėjome 7,530 km. Šį kartą su mumis kartu keliavo tikybos mokytojas Mindaugas Krūmas.

“Istorijos labirintais” – taip pavadinome žygį, kuriame mus lydėjo gimnazijos istorijos mokytoja Indrė Šiurkienė ir pasakojo apie Akmenės apylinkių istorinius įvykius bei faktus – mes įveikėme net 8 km.

Džiaugiuosi, kad pradinių klasių mokiniai tikrai yra ištvermingi, kantrūs, žingeidūs, vis dar švytinčiomis akimis ir noru patirti, pažinti, atrasti, sužinoti.

Dėkoju savo kolegoms  Indrei Š. Ir Mindaugui K. už kartu praleistą laiką, dėkoju savo mažiesiems žygeiviams už buvimą šių metų naujame sumanyme – “Žygiuko klubas”.  

Ne viskas yra taip paprasta ir lengva, nes norint nukeliauti daug kilometrų, pirmiausiai, reikia lavinti ir ugdyti ištvermę, pakantumą, drausmę, daug treniruotis, nes jėgos ir tvirtumo – tikrai reikia. Vadinasi, mes visa tai ir įveikėme!

                                                “Žygiuko klubo” vadovė Gitana Gricienė.