PREVENCINĖ AKCIJA „BŪK SAUGUS, MOKINY!“

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos
siekdamas supažindinti bendrojo ugdymo mokyklų mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje
ir gamtoje, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai
veiklai gaisrinės saugos srityje organizuoja bendrojo ugdymo mokyklų pirmų – dvyliktų klasių
mokiniams prevencinę akciją “Būk saugus, mokiny!”.
Akmenės gimnazijos 5, 7 ir 9 klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniuose užsiėmimuose, kuriuos vedė Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorė Laura Gerdauskienė.
Labai tikimės, kad atšaukus karantino režimo apribojimus ir esant palankiai epidemiologinei situacijai, apsilankysime Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos būstinėje. Susipažinsime iš arčiau su ugniagesių gelbėtojų darbu.

Žmogaus saugos mokytoja
Jūratė Stonienė