„Ir šaltyje plaka Lietuvos širdys“

        Artėjant Vasario 16- ajai, 3a klasės mokiniai sveikina Lietuvą ir visą Akmenės gimnazijos bendruomenę  su Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

        Nors už lango spaudžia šaltukas, mes norime padovanoti „sniego trispalves“ ir palinkėti išlikti savo šalies patriotais, gerbti ir puoselėti Lietuvą  gerais darbais, nuoširdumu, drąsa, ryžtu, šypsenomis, pagarba, užsispyrimu, tolerancija. Kiekvienas iš mūsų galime didžiuotis, kad esame lietuviai, kad gyvename laisvoje, nuostabios gamtos grožio šalyje, apdainuotoje ir gerbtoje dar nuo  mūsų protėvių laikų. Tad saugokime ir tausokime savo gimtąjį kraštą. 

       Ir tegul šaltyje plaka mūsų visų širdys, priklausančios Lietuvai, šeimai, pasauliui.

  Su švente!

                   3a klasės mokytoja Gitana Gricienė