Akmenės gimnazija įsijungė į respublikinį projektą „Bendradarbiaujančios klasės“

Šiandien Akmenės gimnazija įsijungė į respublikinį projektą „Bendradarbiaujančios klasės“. 5 b klasės mokiniai susitiko su Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 5 a klasės (mokytoja Gintarė Tytmonienė) mokiniais  ir 11 klasės istorikai jungėsi į bendrą istorijos pamoką su Vilniaus Technologijų centro abiturientais (mokytoja Sigita Kalesnikaitė). Istorijos pamokos buvo skirtos keliauti Lietuvos valstybingumo keliu, pažymint Lietuvos gimtadienį – Vasario 16. Mokiniai pamokose buvo aktyvūs, atviri ir smalsūs, nors teko susidurti su naujais mokytojais, pabūti kitokioje pamokoje, nauji draugai, naujos žinios. Reflektuojant vyravo vieningas  mokinių džiugesys, linksmumas ir teigiamas pamokos vertinimas. Ačiū 5 b klasės mokiniams ir vienuoliktokams už aktyvų ir nuotaikingą dalyvavimą pamokose.

Mokytoja Aida Jokubauskaitė- Sinkevičienė