„Mano laimingesnės Kalėdos“

 „Šie metai paskelbti vaikų emocinės gerovės metais. Tačiau, kaip tyčia, dėl pandemijos jie įnešė daug sumaišties į mūsų ir vaikų gyvenimus: iššūkiai ir rūpesčiai dėl nuotolinio mokymosi, socialinių ryšių apribojimas, slogi nuotaika, neigiamos emocijos ir t. t. Todėl kilo idėja advento laikotarpiui sukurti kalendorių, kurio užduotys padėtų stiprinti vaikų emocinę gerovę, ir paskelbti socialinę akciją „Mano laimingesnės Kalėdos“.

  Idėja, pasirodo, itin sėkminga. Socialiniuose tinkluose paskelbus registraciją į VšĮ „Laimi visi“ organizuojamą socialinę akciją užsiregistravo beveik 600 tėvelių ir pedagogų, besirūpinančių savo vaikų ir ugdytinių emocine gerove. Jų elektroninio pašto adresais, kasdienės advento kalendoriaus užduotys, stiprinančios vaikų laimės ir emocinio stabilumo jausmą, nemokamai pasiekia daugiau nei 8 tūkstančius vaikų.“

  Prie šios puikios iniciatyvos užsiregistravau ir aš su savo šaunia aštuntokų kompanija.  Visą advento laikotarpį, kiekvieną mano mokinį pasiekia naujas kalendoriaus lapelis su naujomis užduotimis pamąstymui.

  Gražaus švenčių laukimo.

  8 klasių auklėtoja Jūratė