Paskaita šeštokams „DIRBSIU SAUGIAI“

Lapkričio 30 dieną 6a klasės mokiniai dalyvavo paskaitoje, kurią vedė VDI vyriausias darbo inspektorius Aidas Šiurkus ir įmonės 3 M Lietuva atstovė Agnė Raudeliūnienė. Mokiniai buvo supažindinti, kokie rizikos veiksniai yra mūsų aplinkoje, kaip juos pastebėti, įvertinti ir  išvengti. Kartais visai nesusimąstome, kad pavojai slypi visai čia pat. Šeštokai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie asmenines ir kolektyvines apsaugos priemones, jų naudojimą ir būtinybę saugant savo bei kitų sveikatą. Paskaitoje taip pat dalyvavo žmogaus saugos mokytoja Jūratė Stonienė.

Gruodžio 1 d. 6a klasės mokiniai dalyvaus 5-6 klasių viktorinoje „DIRBSIU SAUGIAI“ ir kartu su kitomis respublikos mokyklomis varžysis dėl prizų. Linkime jiems sėkmės!

6a klasės auklėtoja Indrė Šiurkienė