„Pumpurėliai“ pražydo rudenį

Lapkričio 6 d. Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyrius ,,Buratinas“ suorganizavo tradicinį V-ąjį tarptautinį šokių konkursą ,,Pumpurėliai 2020″. Sudėtinga epidemiologinė situacija Lietuvoje ir pasaulyje įtakojo tai, jog šokių konkursą buvo nuspręsta organizuoti nuotoliniu būdu.

    Konkurse dalyvavo 30 šokių kolektyvų iš Naujosios Akmenės, Akmenės rajono, Šiaulių, Mažeikių, Joniškio, Kėdainių miestų, Latvijos Respublikos Rygos miesto ir Japonijos. Šokėjai pasirodė keturiose amžiaus grupėse: 4-7 metų , 8-10 metų, 11-14 metų, 15-19 metų. Renginio dalyviai parodė skirtingų šokio stilių kompozicijas: šiuolaikinio-pramoginio šokio stiliaus, gatvės šokio stiliaus, rytietiško (pilvo),  ritminius ir lietuvių liaudies šokius. V-ąjame šokių konkurse ,,Pumpurėliai 2020″ dalyvavo 422 šokėjėliai. Tarptautinį šokių konkursą  ,,Pumpurėliai 2020″ vertino Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos vedėja, laikinai einanti direktoriaus pareigas Irena Girdvainienė, mokyklos metodininkė Agnė Krušinskienė ir konkurso ,,Pumpurėliai“ globėjas Vytautas Vėlavičius. Komisijos nariai vertino šokio techniką, sceninę šokėjų išvaizdą, minties perteikimą šokio judesiu.    Šiame konkurse dalyvavo visos trys mūsų gimnazijos šokių grupės. 8-10 metų ir 15-19 metų  amžiau grupė pelnė 3 vietą, o 11-14 metų amžiaus grupė- 2 vietą.

Nijolė Milaševičienė