„Išgyvenimo“ žygis

Šaltoką, bet saulėtą spalio 17 dienos šeštadienio rytą, „Žygiuko klubo“ žygeiviai vėl išsiruošė į žygį. Šį kartą vaikams buvo pasakyta, kad būtina turėti su savimi užrašų knygutę, rašiklį, dubenėlį, šaukštą, puodelį, nes laukia staigmenos ir dar – netikėtas svečias „X“. Paslaptingasis svečias – mūsų gimnazijos tikybos mokytojas ir skautas Mindaugas Krūmas – žygio metu vaikus supažindino su  „skautiško pradžiamokslio“ pirmaisiais žingsniais, mokė, kaip reiktų išgyventi, pasiruošti ir neišsigąsti sunkumų, o juos įveikti. Keliaujant parinktu maršrutu, vis stabtelėdavome užfiksuoti tai, ką pastebėjome, ką sutikome, pamatėme, įsidėmėjome. Stovyklavietės vietoje Mindaugas K. mokė, kaip reiktų užkurti laužą, kai šakos šlapios, kaip apsisaugoti nuo vėjo ir įsirengti pastogę. Po to visi skanavome pačių gamintais pietumis ant laužo ir karšta arbata, dalinomės įspūdžiais, o vaikai dar ir susigalvojo įvairių žaidimų.

Nors ir truputį pavargę – nes šį kartą jau įveikėme net 8 km – grįžome namo su gera nuotaika, linksmi ir šėliodami.

Dėkoju kolegai Mindaugui Krūmui už pagalbą ir bendradarbiavimą, o mokiniams, kad tiki ir pasitiki manimi, kad savo laisvadienius leidžiame prasmingai ir turiningai.

Mokytoja Gitana Gricienė