Projekto „Gimnazijos bibliotekos erdvės – turiningam laisvalaikiui“ startas

Šiandien tarp devintokų vyko žaidimų varžybos „Jei žaisti, tai žaisti gimnazijos bibliotekoje!“ Tai viena iš Jaunimo iniciatyvų ir laisvalaikio užimtumo plėtojimo programos projekto veiklų. Dažnas sakytų, kad žaidimai nieko nemoko, o yra tik laisvalaikio praleidimo būdas. Tačiau žaidžiant laisvalaikis gali būti daug prasmingesnis. Juk žaidimai moko komandinio darbo, bendravimo ir bendradarbiavimo, gilina žinias, o sėkmingai įveikus užduotį kelia savivertę.

Devintokai varžėsi 5 komandose. Kiekviena komanda turėjo atlikti po tris užduotis. Norint būti sėkmingais,  reikėjo atidumo ir susiklausymo. Mokiniams puikiai pavyko dirbti komandoje, palaikyti draugus, kartu atlikti užduotis. Labiausiai įtraukė istoriniai edukaciniai žaidimai – dėlionės. Tačiau ir kitur netrūko azarto ir geros nuotaikos. Po įtemtos kovos visos komandos buvo apdovanotos  saldžiaisiais prizais, o nugalėtojai – ženkliukais su gimnazijos logotipu.

                      Džiaugiamės šiandien prasmingai praleistu laiku ir jau laukiame susitikimų kitose veiklose.

Bibliotekininkė Romualda Augustinienė

Istorijos mokytoja Indrė Šiurkienė