Išvyka į Mažeikių gyvūnų globos draugiją

Spalio 4-oji minima Pasaulinė gyvūnų diena. Ta proga, spalio 6 dieną, vykome į Mažeikių gyvūnų globos draugiją su didžiuliu glėbiu dovanų. Mūsų gimnazijos mokiniai ir jų tėveliai prisidėjo prie mano paskelbtos akcijos „Padovanok gultuką prieglaudinukui“ ir net 40 gultukų – pagalvėlių pasiekė kelionės tikslą. Nuoširdų ir didžiulį AČIŪ  tariu 1a klasės mokiniams, jų tėveliams  ir mokytojai, kurie vietoj gultuko paaukojo 52 eurus, 1b klasės mokinukams, jų tėveliams ir mokytojai už 5 gultukus ir maistelį, 3a klasės mokinukams, jų tėveliams už 14 gultukų, maistelį ir rūbelius, 5b ir 6a  klasės mokiniams ir jų auklėtojoms už atneštą gultuką. Dėkoju technologijų mokytojai Jūratei Stonienei už tai, kad su savo 8a, 8b, 9a klasių mergaitėmis siuvo gultukus pačios, o prie jų prisidėjo ir 10 klasės Ugnė R., Kamilė D., Deimantė S., 6b klasės Viltė J., Modestas P.

Tikiu, kad auga nuostabi vaikų karta, kuri moka užjausti, suprasti, padėti. Ačiū visiems už Jūsų gerumą

Mokytoja Gitana Gricienė