Pirmokai bibliotekoje

Viena  pirmos klasės rugsėjo mėnesio vadovėlio tema „Kur gyvena knygos?“ Tad pirmokai,  įgiję žinių pamokoje, jas  galėjo pagilinti  rugsėjo 29 d. apsilankę  gimnazijos bibliotekoje. Kartu su savo mokytojomis Ilona Tališauskiene ir Raminta Krasauskiene keliavo po gimnazijos bibliotekos erdves, susipažino su taisyklėmis,  sužinojo, kad bibliotekoje galima žaisti stalo žaidimus, ruošti pamokas, skaityti, kompiuteriais spausdinti įvairius darbus arba tiesiog naršyti internete. Ilgiau sustojome prie pirmokams skirtų knygų lentynų,   išsiaiškinome kokios knygos čia gyvena, kaip surasti norimą knygą, kaip elgtis su knyga,    išbandėme interaktyvių knygučių įdomybes.  Tikiuosi, pažintis su gimnazijos biblioteka vaikams buvo naudinga, paskatino greičiau išmokti skaityti ir tapti gimnazijos bibliotekos skaitytojais. Dėkoju mokytojoms Ramintai ir Ilonai už bendradarbiavimą.

Bibliotekininkė Romualda