„Žygiuko klubo“ startas

Saulėtą šeštadienio (rugsėjo 19 dieną) rytą, mokyklinis autobusas su

3-4 klasių žygeiviais išriedėjo į Kurtuvėnų regioninį parką. Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Lietuvos Skraidančiojo Disko Federacija organizavo „ŠEIMŲ ŽYGĮ“, skirtą Tarptautinei Europos judumo savaitei paminėti.

      Šiemet  neformaliojo ugdymo popamokinę veiklą nutariau skirti vaikams, kurie neabejingi sportui, žingeidūs, ištvermingi ir norintys patys siekti savo užsibrėžtų tikslų, stebėti gamtą, keliauti, išbandyti ir įveikti sunkumus. Taip kilo idėją  įkurti „Žygiuko klubą“. Be įdėto darbo, galbūt, nuobodžių treniruočių, noro ir užsispyrimo- neįmanoma įgyvendinti tai, ką suplanuoji.

      Šį savaitgalį mūsų klubo debiutas pavyko! Mažieji žygeiviai keliavo pažintiniais Kurtuvėnų regioninio parko takais ir  įveikė 7 km trasą su užduotimi- surinkti ir parnešti sąraše nurodytus daiktus (rastą trasoje gilę, kaštoną, kerpę, grybą, vabaliuką , šiukšlę ir t.t.). Po žygio vaikų laukė įvairios pramogos- mergaitės pasigamino odines apyrankes, berniukai sužaidė lauko „Domino“ ir „Lėkščiasvydį“, o namo grįžo visi pasipuošę išpieštais  veidukais, kuriuos piešė žygio simbolis „ZUIKIS“.

      Didžiuojuosi  ir džiaugiuosi savo būrelio vaikais, kad „pirmas blynas“ neprisvilo –  buvo ištvermingi, pakantūs. O grįžę į autobusą klausė: „Kada vėl eisime į žygį?“

Mokytoja Gitana Gricienė