Akcija „Padovanok gultuką prieglaudinukui“

Dar vasaros pabaigoje kilo mintis, kaip reikėtų prikelti antram gyvenimui nereikalingus įvairius daiktus. Grįžusi į mokyklą savo mintimis, (jog iš senų pagalvių, nenaudojamų pledų, nenešiojamų megztinių galima pasiūti prieglaudų augintiniams gultukus), pasidalinau su technologijų mokytoja Jūrate Stoniene. Sutarėme, kad ji padės įgyvendinti šią idėją – per technologijų pamokas kartu su vaikais pasius gultukus.

Tikriausiai visi matote, stebite, girdite, kas darosi šiomis dienomis su nelegalių veisyklų kankinamais gyvūnais. Todėl ypač dabar reikalinga pagalba visoms prieglaudoms, kurios išgelbėjo ir priėmė šuniukus pas save.

Visus raginu ir kviečiu prisidėti prie šios akcijos –  kiekviena klasė pasiūti bent po vieną gultuką iš jau nebereikalingų daiktų. Tikrai tikiu, kad mūsų gimnazijos mokiniai ir jų tėveliai, mokytojai neliksite abejingi, palaikysite mūsų idėją.

Gultukų, guolių lauksime iki rugsėjo 30 dienos ir Pasaulinę gyvūnų dieną – spalio 4 d.- jau galėsime įteikti mūsų gimnazijos dovanas.

Mokytoja Gitana Gricienė