Mokykla – Europos Parlamento ambasadorė

Rugpjūčio 26 d. Vilniuje vyko baigiamasis 2019 – 2020 mokslo metų projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) seminaras. Jame buvo aptarti MEPA projekto rezultatai, supažindinta su ateinančių mokslo metų planais, pristatyta nauja mokomoji medžiaga.

Apie šiandienos įvykius Baltarusijoje ir Europos reakciją į juos kalbėjo į seminarą atvykęs EP narys Petras Auštrevičius.  91 mokyklai (iš 140 projekte dalyvavusių) įteikta MEPA statusą patvirtinanti lentelė. 

Džiugu, kad Akmenės gimnazija, įvykdžiusi projekto reikalavimus, taip pat paskelbta MEPA mokykla.  Aktyviausi projekto dalyviai bus apdovanoti prizais, kurie jau keliauja į mūsų gimnaziją. Prasideda nauji mokslo metai, o kartu su jais beldžiasi ne tik nauji iššūkiai, bet veržiasi ir naujos idėjos, kurios, tikiu, pavirs prasmingais darbais.

Istorijos mokytoja Indrė Šiurkienė

Facebook komentarai