„Vyturys“ informuoja

Mieli „Vyturio“ draugai,

pandemijos laikotarpis puikiai nupiešė mylinčiųjų literatūrą paveikslą – jūsų tiek daug ir tokio įvairaus amžiaus! Dar kartą įsitikinome, jog knygų skaitymą lemia ne forma, o jų turinys 😉

Raginame atkreipti dėmesį, kad birželis – jau pasiekiamas ranka. Tegul 15 likusių draugystės dienų būna prasmingos ir perpildytos skaitmeninės bei garsinės literatūros… kad vėliau nereikėtų gailėtis!

– patiems mažiausiems tiks smagi, juoko ašaras dovanojanti literatūra – „Danuko Dunduliuko nuotykiai“ bei „Mikė Melagėlis“.

– niekaip nepradedantiems skaityti rekomenduojame porą trumpų, bet gilių kūrinių – „Simono tėtis“ ir „Čiuožyklos muzika“.

– dar tik daugiau skaityti pradėjusiems paaugliukams rekomenduojame tėvų išbandytas klasikines nuotykių istorijas – „Vyturyje“ rasite visas Vinetu serijos knygas ir visą Didžiosios Lokės sūnų seriją su Hariu ir Topu priešaky!

– poilsio ir džiaugsmo išsiilgusiems gimnazistams puikiai tiks angliško humoro prisotintas kūrinys „Trise valtimi (neskaitant šuns)“.

– iškankintiems blaškymosi po FB naujienų srautą, siūlom tikrą iššūkį – įsibristi į rusų klasikų kūrybą: „Vyturyje“ rasite ir į F. Dostojevskio šedevrus, ir L. Tolstojaus „Karą ir taiką“, kurį kadaise JAV prezidentas G. W. Bushas skaitė „norėdamas ugdyti kantrybę“.

Skaitmenines knygas skaitykite čia: www.vyturys.lt

Garsinių knygų klausykitės čia: http://bitly.com/vyturioknygos

Muškime skaitymo rekordus drauge!