„EUROPOS EGZAMINAS“

„Europos egzamino“ užduotys šiemet nėra suskirstytos pagal amžiaus grupes, tad dalyvauti egzamine gali visų klasių mokiniai, kurie domisi Europos Sąjunga, jos veikimu ir aktualijomis.

Gegužės 8 d. nuo 9.00 iki 23.59 val. pakvieskite mokinius apsilankyti interneto svetainėje egzaminas.eu, čia užsiregistruoti, būtinai pažymėti savo mokyklą ir atsakyti į 10 egzamino klausimų. Kiekvienas mokinys gaus skirtingą dešimties klausimų paketą, kurį sudarys atsitiktine tvarka parinkti klausimai iš visų penkių „Europos egzamino“ temų.

Jūsų mokyklos mokinių rezultatus atsiųsime Jums gegužės 9 d. elektroniniu paštu. Geriausiai mokykloje egzaminą išlaikęs mokinys bus automatiškai užsiregistruotas antrajam egzamino etapui, kuris vyks gegužės 19 d. internetu.

Naujiena! Masiškiausiai „Europos egzamine“ sudalyvavusi mokykla bus apdovanota specialiu prizu!

KAIP MOKINIAMS RENGTIS EGZAMINUI?

Pasirengimui sukūrėme „Europos egzamino“ mokymosi kampelį. Čia rasite šių metų egzamino temas ir informacijos šaltinius.

Norėdami išbandyti „Europos egzamino“ užduotis, mokiniai gali sudalyvauti „Europos egzamino“ treniruotėje.

Facebook komentarai