Ar Tu „ŽYNYS“?

Kovo 10 dieną Akmenės gimnazijos skaitykloje vyko viktorina „Ar Tu „Žynys“, skirta Nepriklausomos Lietuvos valstybės jubiliejui paminėti. Susirinkę 11-12 klasių mokiniai telefonų pagalba atsakinėjo į 50 (ne)lengvų klausimų, susijusių ne tik su Lietuvos istorija, bet ir sportu, gyvenimu bei kitomis sritimis.

Po pakankamai permainingos kovos, nugalėtoju tapo 12 klasės mokinys Daugardas Lukšas, surinkęs 38 taškus. Ne ką blogiau pasirodė ir 11 klasės mokinė Rimeda Damonskytė surinkusi 2 taškais mažiau. 3 vietą pasidalijo dvi vienuoliktokės – Viktorija Čiapaitė ir Kamilė Bumblytė, surinkusios po 28 taškus.

Ačiū, kad domitės Lietuvos istorija, kultūros ir sporto pasiekimais, šiuolaikinio gyvenimo procesais. Linkime nesustoti pildant žinių bagažą. Sėkmės 🙂

Istorijos mokytoja Indrė ir geografijos mokytojas Kęstutis

Facebook komentarai