Pirmasis „Protmūšis“

Jau tradicija tampantys kovo mėnesį vykstantys protų mūšiai Akmenės gimnazijoje šiemet praplėtė geografiją. Keletą metų „virdami savo sultyse“ pagaliau sulaukėme ir draugų iš gretimų gimnazijų. Ačiū toms komandoms, o taip pat ir buvusiems moksleiviams, kurie noriai rinkosi į pirmąjį žaidimą.

Gera atmosfera Aktų salėje ir už lango leido suprasti, kad pirmasis žaidimas bus neeilinis. Iš viso į pirmąjį žaidimą penktadienio popietę susirinko net 9 komandos. Po dviejų valandų „galvų laužymo“ nugalėjo „IQonas“, surinkęs 52 taškus. Dviem taškais atsilikę „En den du“ tenkinosi antrąja vieta, o su 49 taškais „#mantaspats“ įsitvirtino 3 vietoje. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus bei susitinkame jau kitą penktadienį 14 val. Akmenės gimnazijos Aktų salėje.

Geografijos mokytojas Kęstutis

Facebook komentarai