„Kartu smagiau…arba sportinės varžybos su tėvais“

     Spalio 16 dieną, į sporto salę rinkosi 2a klasės mokiniai ir jų tėveliai. Jau prieš mėnesį buvome sugalvoję, kad būtų smagu kartais niūrius rudeniškus vakarus praleisti kartu. O kodėl gi nepasportavus?

        Nustebino, kad į sportines varžybas „Tėvai ir vaikai“  atėjo visos šeimos – mamos, tėčiai, net ir broliai, sesės. Smagu, kai matai vaikų džiaugsmą, pasitikėjimą vienas kitu, komandos svarbą, kovą ir net ašaras, kai ne viskas pavyksta. Bet tik pralaimėjimuose gimsta noras dar labiau tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Šį kartą antrokai buvo patys laimingiausi – jie laimėjo prieš tėvelius rezultatu 6:3. Pasipuošę medaliais, pavargę, bet laimingi – po varžybų visi kartu nusprendėme, kad būtinai tęsime šią tradiciją. Artėja žiema – laukite tęsinio… 🙂 

Pradinių klasių mokytoja Gitana Gricienė.

Facebook komentarai