Mokytojai

 

mokytojai

 2017 -2018 m. m. gimnazijoje dirba 44 mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai. Iš jų:

  • 3 mokytojai ekspertai;
  • 16 mokytojai metodininkai;
  • 16 vyresnieji mokytojai;
  • 9 mokytojai.

LIETUVIŲ KALBA

  1. Ringienė Rita – mokytoja metodininkė.
  2. Mikalauskienė Jūratė – mokytoja metodininkė.
  3. Rupkuvienė Rolanda – vyr. mokytoja.

RUSŲ KALBA

  1. Puzonienė Judita – vyr. mokytoja.
  2. Savickienė Žana – mokytoja metodininkė.

VOKIEČIŲ KALBA

  1. Jomantienė Kristina – vyr. mokytoja.

ANGLŲ KALBA

  1. Sketrienė Vitalija – mokytoja.
  2. Kaziūnienė Dalia – vyr. mokytoja.
  3. Tamošaitienė Dovilė – vyr. mokytoja.

MATEMATIKA

  1. Čiapaitė Danutė – mokytoja metodininkė.
  2. Sondienė Erika – vyr. mokytoja.
  3. Krūmienė Jūratė – mokytoja.

FIZIKA

  1. Žalys Narimantas – mokytojas ekspertas, gimnazijos direktorius.
  2. Ulmienė Judita – mokytoja metodininkė, direktorės pavaduotoja ugdymui.
  3. Piežienė Rita – vyr. mokytoja.

CHEMIJA

  1. Zdanavičienė Laima – vyr. mokytoja.

BIOLOGIJA

  1. Zubavičienė Irena- mokytoja ekspertė.

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. Gricienė Daiva – mokytoja metodininkė.
  2. Piežienė Rita – vyr. mokytoja.
  3. Matulevičius Artūras – mokytojas metodininkas.

GEOGRAFIJA

1.Šerpenskienė Vilija – mokytoja metodininkė
2. Norvaišas Kęstutis – vyr. mokytojas.

ISTORIJA

  1. Šiurkienė Indrė – mokytoja metodininkė.

DORINIS UGDYMAS

  1. Savickienė Žana –etikos ir rusų kalbos mokytoja metodininkė.
  2. Žilienė Judita – mokytoja metodininkė.

MENAI

  1. Stonienė Jūratė – technologijų ir žmogaus saugos mokytoja
  2. Varanavičienė Jūratė – dailės mokytoja ekspertė.
  3. Tališauskienė Ilona- muzikos vyr. mokytoja.
  4. Milaševičienė Nijolė – choreografijos mokytoja metodininkė.
  5. Zubavičius Steponas – technologijų mokytojas.
  6. Norvaišas Kęstutis – technologijų mokytojas.
  7. Baukaitė Rita – direktorės pavaduotoja ugdymui
  8. Girdvainienė Sima, muzikos mokytoja.

 

KŪNO KULTŪRA

  1. Rinkūnas Steponas – vyr. mokytojas.
  2. Momkauskas Saulius – mokytojas metodininkas.
  3. Stonys Darius – vyr. mokytojas.

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJAI

  1. Danusevičienė Lauryna – priešmokyklinės grupės auklėtoja.
  2. Tališauskienė Ilona – mokytoja
  3. Kuprevičienė Jūratė – vyr. mokytoja
  4. Gricienė Gitana – mokytoja metodininkė.
  5. Trinkienė Ilona – mokytoja metodininkė
  6. Valančauskienė Aldona – mokytoja
  7. Ragauskienė Jurgita – vyr. mokytoja
  8. Petkuvienė Meilutė – mokytoja
  9. Krasauskienė Raminta – vyr. mokytoja

PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTAI

  • Radionova Eglė – socialinė pedagogė metodininkė
  • Mokusienė Rima – psichologė
  • Stankutė Ana – spec. pedagogė metodininkė
  • Juškienė Ramutė – logopedė metodininkė
  • Augustinienė Romualda – bibliotekos vedėja
  • Andrijaitienė Ramutė– raštinės vedėja
  • Danusevičienė Violeta – finansinio padalinio vedėja
  • Galminienė Daina – vyresnioji buhalterė
  • Janulienė Elena – mokytojo-auklėtojo padėjėja
  • Meižienė Genė – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė