6B klasės iškyla

Sakoma, kad žaibas du kartus iš eilės į tą pačią vietą netrenkia. Tačiau ne mūsų atveju…

Kalendorinei vasarai prasidėjus į Lietuvą plūstelėjo šilto oro banga iš tropikų, kurios visi taip laukėme. Tačiau su karščiais dažniausiai ateina ir įvairūs gamtos kataklizmai. Dar mokslo metų eigoje buvo dėliojamas planas – kada? Kada gi ta išsvajota iškyla su palapinėmis?

Ir ji įvyko. Tačiau, kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet mums vėl išbandymą „parūpino“ gamta. Ar praėjusių metų išgyvenimai, ar todėl, kad jau esame metais vyresni, – šiemetinė situacija daugeliui sukėlė šypseną. Tik paryčiais pasirodęs lietus sutrumpino numatytą iškylos laiką vienomis maudynėmis 🙂

Tačiau nepaisant to, pabendravę, smagiai praleidę laiką palikome Dabikinėlės ralio trasą iki kitų metų…. Nors pas visus mintyse kirba mintis apie liepos mėnesį. 😉

6B klasės kolektyvas

Facebook komentarai