„Sporto šventė 2020“

Ar žinai, su kokiu kamuoliu pirmiausiai buvo žaidžiamas krepšinis? O, kur įvyko pirmosios olimpinės žaidynės?

Į tokius ir panašius su sportu susijusius klausimus birželio 8 dienos rytą Akmenės gimnazijos mokiniai turėjo atsakyti savo telefonuose. Tačiau prieš tai visiems reikėdavo rasti „punktą“, kuriame ir atsirasdavo vienoks ar kitoks klausimas susijęs su sportu.

Geriausias rezultatas buvo užfiksuotas abiturientų -1400 taškų. Visą trasą jie įveikė per 16 minučių ir nesuklydo nė sykio atsakinėdami į klausimus. Antrają vietą parodę tokį patį laiką, tačiau suklydę ties vienu klausimu, iškovojo 5a klasės mokiniai su auklėtoja Indre – 1390 taškų. Treti liko 6b klasė su tokiu pačiu laiku, tačiau dviem klaidomis atsakant į užduotus klausimus.

Visi sporto šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiu prizu, o nugalėtojai dar ir specialiu prizu, kurį po neilgo pergalės džiaugsmo perdavė „komandiškesnei“ 5a klasei.

Sveikiname visus varžybų dalyvius ir linkime nesustoti judant…

Sporto šventės organizatoriai

Visi varžybų rezultatai:

Facebook komentarai