6b klasės iškyla po sporto šventės

Mokslo metams besibaigiant, šiemetiniams šeštokams jau tradicija tampantis mokslo metų užbaigimas vyksta Akmenės gamtos ir kultūros parko ralio trasoje. Šiais metais buvo nutarta tai padaryti po Akmenės gimnazijoje vykusios sporto šventės.

Po sporto šventės pats didžiausias malonumas atsipalaiduoti – Pragalvio tvenkinio vanduo. Nors pavasaris ir vasaros pradžia nelepino šiltu oru, tačiau tai neatbaidė nuo didelio noro išbandyti gimtojo krašto vandens. Ačiū dar kartelį norime tarti jaunesniesiems kolegoms iš gretimo kabineto su pasidalintu apdovanojimu iš sporto šventės 🙂 Kitiems metams turėsime kur augti.

Po maudynių laukė skanūs pietūs, kuriuos paruošė Raminta, Linas ir mažasis Tomukas :). Ačiū Jiems taip pat. Žaisdami, ilsėdamiesi, bendraudami vieni su kitais ir keturis ar penkis kartus nusimaudydami užbaigėme dar vienerius, tikrai įsimintinus metus.

Tačiau dar reikia tradicinės naktinės iškylos. Ir jei birželio orai bus maloningai šilti – artimiausiu metu tikrai oficialiai pabaigsime šiuos mokslo metus.

6B klasės kolektyvas

Facebook komentarai