Pasaulinės dviračių dienos žygis

Dviratis – mano mėgstamiausia transporto priemonė. Jis padeda puikiai jaustis, džiaugtis gyvenimu. Kasmet pastebime vis daugiau dviratininkų, matome, kad visuomenė keičiasi, atsiranda vis daugiau aktyvių, sveiką gyvenimo būdą propaguojančių žmonių. Miestuose dviračiai, paspirtukai ir elektriniai paspirtukai turi padėti žmonėms keisti keliavimo įpročius. Vakarų Europos didmiesčiai kasmet vis daugiau dėmesio skiria dviračių infrastruktūros plėtrai“, – sakė daugkartinis pasaulio ir olimpinis dviračių sporto čempionas Gintautas Umaras.

Miestuose dviračiai, paspirtukai ir elektriniai paspirtukai turi padėti žmonėms keisti keliavimo įpročius. Vakarų Europos didmiesčiai kasmet vis daugiau dėmesio skiria dviračių infrastruktūros plėtrai“, – sakė daugkartinis pasaulio ir olimpinis dviračių sporto čempionas Gintautas Umaras.

Taip praėjusiais metais rašė: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/gatve/pasauline-dviracio-diena-dviraciais-ir-e-paspirtukais-vaziuokime-saugiai-221-1154146?copied

O MES:

Trečiadienio popietę 25 dalyviai leidomės į 20 km žygį dviračiais. Žygio maršrutas vedė siaurais Viliošių miško keliukais. Įvairaus amžiaus dalyviai smagiai leido laiką žygyje, taip išbandydami savo jėgas ne kasdieninėje trasoje.

Dėkojame Laimonui Skabeikiui už lydėjimą per trasą.

Odeta ir Jaunimo centras IVIDU