Integruota istorijos pamoka su S. Staponkumi

Vasario 11 dieną Akmenės gimnazijoje svečiavosi skautas, keliautojas, savanoris, istorijos mokytojas Sergejus Staponkus.

Svečias I-IV gimnazijos klasių mokiniams kalbėjo apie svarbiausią uždavinį gyvenime – atrasti save. Jis savo kelio pradėjo ieškoti savanoriaudamas skautų stovykloje, o dabar jau keliauja po platųjį pasaulį. Seržas papasakojo apie įsimintiną kelionę po Indiją ir įrodė, kad savanoriavimas – vienas iš būdų pažinti save, rasti savo pašaukimą. Nereikia bijoti būti kitokiu, laužyti stereotipus, išbandyti save įvairiausiose veiklose. Tai tik padeda rasti savo tikrąjį kelią. Mokiniai uždavinėjo klausimus, o iš svečio sulaukė prizų – saldainių su pankoliais ir argentinietiškos matė arbatos.
Likome sužavėti svečio nuoširdumu ir lauksime atvykstant kitą kartą.

Facebook komentarai