Gimnazijos bibliotekoje – susitikimas su rašytoju Dariumi Rekiu

Gruodžio 10 d.  mūsų gimnazijos bibliotekoje sulaukėme svečio – poeto, rašytojo, mokslininko, šiuo metu dar ir Akmenės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas einančio  Dariaus Rekio.

Į susitikimą su rašytoju pakvietėme  praėjusių mokslo metų aktyviausius gimnazijos bibliotekos skaitytojus – 2b ir 3 b klasių mokinius ir jų mokytojas I. Trinkienę ir J. Ragauskienę. Jauniesiems skaitytojams autorius papasakojo apie savo kūrybą, išleistas knygas, ateities planus ir kaip sunku rašyti naują knygą, nes labai trūksta laiko. Plačiau pakalbėjo apie 2018 m. išleistą knygą vaikams „Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo“. Vaikai buvo labai aktyvūs ir smalsūs, uždavė daug klausimų. Kartu su rašytoju kūrė naują, paslaptingą istoriją, kurios pabaigą turėjo užbaigti kiekvienas savarankiškai.
Buvo  šiltas, jaukus susitikimas, tad tikimės, kad tai paskatins vaikus dažniau į rankas paimti knygą, užsukti į gimnazijos biblioteką.

Bibliotekininkė R. Augustinienė

Facebook komentarai