GAMA 2019 NOMINANTAI

METŲ MENININKAS – pasiekia aukštų rezultatų meno srityje, garsina gimnazijos vardą, prisideda prie gimnazijos aplinkos kūrimo, siekia tobulėti šioje srityje.

Gabija Ratkevičiūtė – 10 klasės mokinė. „Pradėjau piešti anksčiau nei išmokau vaikščioti“,- sako Gabija. Lankė konsultacijas N.M.K.Čiurlionio menų mokykloje, mokėsi akademinio piešimo pas menininką S.Adomaitį. Dalyvavo rajoninėje dailės olimpiadoje, parodoje skirtoje Akmenės smuikeliui, savivaldos dienai skirtame konkurse „Atėjau. Pamačiau. Įprasminau“, A. Seselsko rengiamame konkurse „Pieštuko virtuozo beieškant“ – pateko tarp 50 nominantų. 3 metus Gabijos piešiniai eksponuojami Akmenės muziejuje. Kuria eiles, kuriomis dalinasi socialiniuose tinkluose, asmeninėje paskyroje. Šiuo metu ruošiasi autorinei parodai, kuri vyks pavasarį. Ateitį sieja su menu, juo domisi ir aktyviai ieško kur toliau tobulėti.

Julija Kugrytė – 9 klasės mokinė. Dalyvavo rajoninėje dailės olimpiadoje, Andriaus Seselsko rengiamame konkurse ,, Pieštuko virtuozo beieškant“, savivaldos dienai skirtame konkurse ,, Atėjau. Pamačiau. Įprasminau. “ Pastarajame buvo nominuota. Vasarą jos piešiniai buvo eksponuojami muziejuje. “ Dailė – man yra fantazijų pasaulis, kuriame galiu save realizuoti, atsipalaiduoti, laisvai reikšti mintis ir atitrūkti nuo skubančio šiandieninio pasaulio šurmulio, stačia galva pasinerti į dažus ar grafitą“,- sako Julija.

Nojus Ivanauskas – 8 klasės mokinys. Apie save Nojus rašo taip: „ Aš, Nojus Ivanauskas, mokausi 8 klasėje. Piešiu nuo mažų dienų, ir taip save atrandu.Tai mano didžiausias hobis. Labiausiai mėgstu piešti juodai baltus piešinius, bet nevengiu ir spalvų. Labai noriu padėkoti savo mokytojai Jūratei Varanavičienei už nuostabiais pamokas ir už gerus patarimus. Tai pat noriu padėkoti savo šeimai ir draugams už palaikymą.“

METŲ ERUDITAS – pasiekia aukštų akademinių rezultatų, dalyvauja olimpiadose, konkursuose ir užima aukštas vietas, garsina gimnazijos vardą rajone ir už jo ribų. Siekia tobulėti savo srityse.

Daugardas Lukšas – 12 klasės mokinys. 11 klasę baigė geru (7-10) įvertinimu. Rajoninėje informacinių technologijų olimpiadoje užėmė II vietą (buvo pakviestas į šalies atrankinį etapą), rajoninėje geografijos olimpiadoje užėmė I vietą. Aktyvus protų mūšių dalyvis.

Zinutė Jurevičiūtė – 10 klasės mokinė. 9 klasę baigė geru (7-10) įvertinimu. Rajoninėje chemijos olimpiadoje užėmė ll vietą, rajoninėje fizikos olimpiadoje užėmė ll vietą.

Viktorija Čiapaitė – 11 klasės mokinė. 10 klasę baigė geru (7-10) įvertinimu. Rajoninėje rusų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą, rajoninėje fizikos olimpiadoje užėmė II vietą, rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė II vietą, matematikos konkurse „Kengūra“ rajone tarp 10 klasės mokinių užėmė I vietą.

Donatas Andruška – 10 klasės mokinys. 9 klasę baigė labai geru (9-10) įvertinimu. Rajoninėje geografijos olimpiadoje užėmė II vietą, rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė I vietą.

METŲ SPORTININKAS – siekia aukštų sportinių rezultatų, gerina rekordus, garsina gimnazijos vardą, siekia asmeninės pažangos sporto srityje.

Klemensas Šiurkus – 11 klasės mokinys. Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate (svor. kat. Iki 53kg) užėmė 1 vietą, Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate (svor. kat. iki 53kg) užėmė 1 vietą, Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate (svor. kat. Iki 59kg) užėmė 1 vietą, Lietuvos mokinių štangos spaudimo varžybose (svor. kat. iki 59kg) užėmė 3 vietą.

Augustė Jadenkutė – 7 klasės mokinė. Akmenės rajono mokyklų žaidynių keturkovėje užėmė 1 vietą, krepšinio turnyre Siguldoje (Latvijoje) užėmė 2 vietą (tapo naudingiausia žaidėja), krepšinio turnyre Kupiškyje užėmė 2 vietą, krepšinio turnyre Telšiuose užėmė 3 vietą. Vasarą žaidė VKL (vasaros krepšinio lygoje), visus metus žaidžia MKL (moksleivių krepšinio lygoje).

Austėja Puzonaitė – 7 klasės mokinė. Lietuvos vaikų lengvosios atletikos olimpinių vilčių čempionate užėmė 1 vietą, Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate užėmė 1 vietą, Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate užėmė 3 vietą. Tradiciniame bėgime “ Europos dienai paminėti “ užėmė 1 vietą, bėgime “ Smuikelio ritmu 2019 “ užėmė 1 vietą, tradiciniame bėgime “ Simono Daukanto takais “ užėmė 1 vietą. Akmenės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės nugalėtoja. Bėgimo varžybose “Žagarės dvaro takais “ užėmė 1 vietą, Šiaulių miesto lengvosios atletikos atviros vaikų taurės varžybose užėmė 1 vietą.

METŲ VISUOMENININKAS – aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje,siekia asmeninės pažangos, garsina gimnazijos vardą, prisideda prie gimnazijos gerovės kūrimo.

Dominyka Danutė Dobrikaitė – 12 klasės mokinė. Akmenės gimnazijos mokinių ir gimnazijos tarybos narė, Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungos „Jaunimo Apskritasis Stalas“ biuro savanorė, „Žinau, ką renku“ politikos stebėsenos tinklo Akmenės rajone savanorė, „Jaunųjų policijos remėjų“ savanorė, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) narė, Akmenės jaunimo centro ,,IVIDU” savanorė . Šoka tautinius šokius Akmenės kultūros namų merginų kolektyve, prisideda prie mokykloje ir Akmenės rajone vykdomų projektų. Dvejus metus buvo protmūšio vedėja. Dalyvauja įvairiuose mokymuose Akmenės rajono ir šalies mastu.

Odeta Ostrauskytė – 11 klasės mokinė. Akmenės gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė, Akmenės gimnazijos tarybos narė, savanorė/steigėja Akmenės jaunimo centre IVIDU, projekto MEPA (Mokykla Europos Parlamento ambasadorė) dalyvė. Akmenės istorijos muziejaus bendražygė, dalyvauja istorinėje, archeologinėje veikloje. Šoka Akmenės kultūros namų tautinių šokių merginų ir pramoginių šokių ,,Akimirka“ kolektyvuose. Taip pat yra Akmenės rajono sporto centro lengvaatletė.

Zinaida Jurevičiūtė – 10 klasės mokinė. Akmenės gimnazijos mokinių tarybos narė, Akmenės jaunimo centro IVIDU savanorė, Jaunųjų maltiečių narė, Akmenės liberalaus jaunimo narė, projekto Ž.E.M.E. ambasadorė, projekto MEPA (Mokykla Europos Parlamento ambasadorė) dalyvė, šlovintojų grupelės „Fortisimo“ įkūrėja, Akmenės muzikos mokyklos mokinė. Taip pat du metus iš eilės dalyvavo mainų programoje su Vokietija. Aktyviai savanoriauja įvairiuose renginiuose.

METŲ MOKINYS – pasiekęs aukštų akademinių rezultatų, aktyvus mokyklos ir visuomeniniame gyvenime, garsina mokyklą rajone ir už jo ribų.

Julija Kugrytė – 9 klasės mokinė. 8 klasę baigė labai geru (9-10) įvertinimu. Skaitovų konkurse užėmė 2-ąją vietą, Akmenės rajono mokinių gamtamoksliniame konkurse užėmė 1-ąją vietą. Geriausiai mokykloje pasirodė Konstitucijos egzamino 1-ajame etape ir pateko į antrąjį etapą. Savivaldos dienai paminėti skirtame konkurse gavo nominacijas už laišką merui ir piešinį. Lanko Akmenės kultūros namų merginų tautinių šokių kolektyvą, dailės būrelį.

Kamilė Dargytė – 10 klasės mokinė. 9 klasę baigė labai geru (9-10) įvertinimu. Rajoninėje biologijos olimpiadoje užėmė 3 vietą. Yra mokinių tarybos narė, lanko muzikos mokyklą, lanko Akmenės kultūros namų merginų tautinių šokių kolektyvą ir pramoginių šokių kolektyvą „Akimirka“.

Julija Mašanauskaitė – 7 klasės mokinė. 6 klasę baigė labai geru (9-10) įvertinimu. Geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ tarp 6 klasės mokinių užėmė II vietą, matematikos konkurse „Kengūra“ Akmenės rajono savivaldybėje užėmė I vietą. Šiuo metu Julijos pažymių vidurkis aukščiausias gimnazijoje.

METŲ DVYLIKTOKAS – visus 12 metų stengėsi mokytis, aktyviai dalyvavo gimnazijos ir visuomeniniame gyvenime, buvo pavyzdys klasės draugams.

Juo pretenduoja tapti:
Dominyka Danutė Dobrikaitė
Danielius Pliuskys
Paulius Jonušas
Daugardas Lukšas
Evelina Medeckytė

Facebook komentarai