„Kompiuteriukų ralis“

Sveiki, mokytojai!

Labai džiaugiamės dideliu Lietuvos mokyklų aktyvumu ir nusiteikimu patiems imtis pokyčių IT švietime, drąsiai mokytis bei eksperimentuoti su naujomis technologijomis. Visų norinčių atrinkti negalėjome, tačiau Jūs, mūsų komisijai įrodėte savo motyvaciją ir pasiryžimą pradėti įdomiausią metų kelionę. Todėl patvirtiname, jog Jūs esate atrinkti dalyvauti Kompiuteriukų fondo tęstinėje programoje „Kompiuteriukų ralis“. Pažadame, kelionė bus įdomi, netikėta ir pilna eksperimentų, bet visų mūsų tikslas bendras – dirbti drauge, jog turėtume pažangų, šiuolaikišką ir atitinkantį ateities poreikius Lietuvos švietimą.

Rėmėjų paramos dėka, startuojame su 160 aktyvių, entuziastingų ir technologijas įgalinti nusiteikusių mokytojų iš 80-ties Lietuvos mokyklų. Sveikiname JUS esant vienu iš tų, kurie papildys „Kompiuteriukų ralio“ mokytojų gretas! Dabar su Kompiuteriukų fondu bei jau esamų „Kompiuteriukų ralio“ mokytojų komanda, galėsite drąsiai eksperimentuoti, mokytis, bendradarbiauti ir svarbiausia – atvirai dalintis savo žiniomis su kitais Lietuvos mokytojais.

„Kompiuteriukų ralio“ atidarymas

Norime Jus informuoti, jog dėl užtrukusios rėmimo paieškos ir įrangos atsiuntimo, keičiasi projekto pradžios data ir tam tikrų veiklų pristatymo terminai. Prašome atidžiai peržiūrėti Kompiuteriukų ralio kalendoriaus nuorodą esančią žemiau ir ten įvardintus įsipareigojimų laikotarpius. Atkreipkite dėmesį, jog veiksmingam įrangos panaudojimui ir programavimo su micro:bit mokymui, reikės skirti nemažai pamokų laiko, todėl tinkamai suplanuokite savo pamokų veiklas skirtingiems klasių srautams. Mūsų visų tikslas yra, jog jūs skirtumėte laiko mokytis, bei praktikoje su vaikais taikytumėte gautas žinias, mėgautumėtės procesu bet ir įgyvendintumėte užduotis iki numatytų terminų.

Tikimės, jog pasikeitę terminai per daug nesujaukia Jūsų planų ir lygiai taip pat, kaip „Kompiuteriukų ralyje 2019“ sėkmingai drauge su Jumis startuosime nuo sausio.

„Kompiuteriukų ralio“ kalendorius (BŪTINA perskaityti):

http://kompiuteriukai.lt/2020/ralio_kalendorius.pdf

Lai Jūs ir Jūsų mokiniai nekantrauja susitikti kitokiose pamokose, kuriose visi būsite kūrėjais.

Pradedame kelionę!

Fizikos mokytoja Rita Piežienė

Facebook komentarai