Projekto įgyvendinimas praktinėse veiklose

Prieš metus „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros“ koordinatoriai pasiūlė Lietuvos mokykloms parašyti savo mintis, vizijas, apibūdinti vykdomas savo veiklas ir dalyvauti projekte „Kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymas edukaciniuose užsiėmimuose“. Skambėjo viliojančiai, bet vilties laimėti prieš didžiuosius miestus – teikė mažai šansų. Bet… mums pavyko ir projektą laimėjome. 10 nemokamų pageidaujamų veiklų turėjo vykti dar šių metų pradžioje. Šiek tiek ne pagal planą, bet projekto veiklos įvyko.

Kadangi laimėti nesitikėjau, tai ir pageidavimai buvo kuklūs – mums tiks viskas, ką pasiūlys, kad tik ir mūsų gimnazijos pradinukai patirtų džiaugsmą, išmoktų, ką nors naujo, pakeistų erdves ir aplinką.

Lapkričio 18 ir 21 dienomis sulaukėme trenerio Manto Vaidelausko, kuris visų pradinių klasių (net ir penktokams pavyko pasportuoti) mokiniams pravedė kūno rengybos edukacines veiklas, mūsų gimnazijos sporto salėje. Buvo visko – mankštos pratimų, jėgos ir ištvermės lavinimas, koordinacijai ir dėmesio sukaupimui, komandinis ir grupinis darbas, žaidimai – patirti „laimėtojo skonį“ ir t.t.

Laikas, praleistas sportuojant, suteikia ne tik protui ir kūnui ramybę, bet padeda auginti sparnus – „Aš irgi galiu, man pavyko“. Džiaugiuosi, kad prisijungė visos pradinės klasės, noriai dalyvavo ir buvo patenkinti „Pamokomis kitaip.“

Pradinių klasių mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai