Tyrėjų naktis Akmenės gimnazijoje

Penktadienio vakarą prieš prasidedant rudens atostogoms mokiniai ir mokytojai namo neskubėjo ir laiką praleido itin įdomiai bei prasmingai! Šį kartą įprastą naktį mokykloje pakeitė tyrėjų naktis, kurioje netrūko svečių, eksperimentų ir geros nuotaikos!

Gimnaziją aplankė buvęs mokinys Karolis Krikštaponis, o kartu atsivežė KTU Studentų mokslinės draugijos narius su paruošta Įdomiųjų eksperimentų ir Inžinerinių dirbtuvių programa. Kol vieni stebėjo eksperimentus ir plušo kūrybinėse dirbtuvėse, kiti žiūrėjo filmus savo klasėse, o vėliau dalyvavo protmūšyje „Mokslo šaknys karčios, o vaisius jau kuria laboratorijose“ arba ištvermę tikrino šokių maratone. Oficialią renginio dalį baigėme flashmob’u, tačiau ne visi norėjo grįžti namo anksti! Jaunesnieji ir būrelis dvyliktokų linksminosi ir pramogavo iki pat ryto. Įspūdžių užteks tikrai ilgam!

Joks renginys neįvyktų be organizatorių, taigi, norime labai padėkoti buvusiam gimnazijos mokiniui Karoliui ir visai KTU studentų komandai, biologijos mokytojai Irenai Zubavičienei, mokinių tarybai ir visiems prisidėjusiems bei dalyvavusiems! Tikimės, kad tai ne paskutinė tokia naktis mokykloje!


O čia savo įspūdžiais apie kelionę į Akmenę dalinasi patys studentai:

Facebook komentarai