Ačiū už Jūsų gerumą…

Šiemet mūsų gimnazijoje spalio mėnuo buvo pavadintas – SOLIDARUMO MĖNUO. Netrūko įvairios veiklos, renginių, susitikimų. Sėkmingai įvyko ir akcija „Atiduok savo bandelę augintiniui“. Dėka visos gimnazijos bendruomenės buvo surinkta 75 eurai ir didžiulės lauktuvės (maisto, žaislų, kraiko, higienos priemonių ir t.t.) Šiaulių gyvūnų prieglaudai „LETENĖLĖ“.

Spalio 28 dieną, nedidelis būrys vyresnių klasių  merginų ir 2a klasės mokinukų vykome į Sneigių kaimą, kur perdavėme Jūsų visų atneštas dovanas. Jau iš anksto buvome suplanavę, kad nuvykę į prieglaudą ne tik apžiūrėsime augintinius, skirsime jiems savo glostymus ir dalelę meilės, bet ir padirbėsime. Vyresnės mokinės vedžiojo šuniukus, mano antrokai ir aš su Egle Radionova grėbėme teritorijoje lapus.

Ne tik prieglaudos vadovė Ingrida Butkutė, bet ir mes – Eglė Radionova ir Gitana Gricienė – tariame nuoširdų AČIŪ šiems vaikams (Gabijui Grišiui, Patricijai Krūmaitei, Austėjai Lobaševai, Adrianai Novogreckaitei, Nedui Kučkai, Arūnei Voraitei, Monikai Kajotaitei, Emilei Jucevičiūtei, Gretai Vaitkevičiūtei, Emilijai ir Evelinai Gurnytėms), kurie skyrė savo atostogų laiką ir padirbėjo prieglaudoje.

Visai gimnazijos bendruomenei nuoširdžiai dėkojame už JŪSŲ GERUMĄ. Ir mažose širdelėse telpa begalinė meilė, atjauta, pagalba ir solidarumas. Gėris ir dalijimasis juo mus daro stipresniais. 

Pradinių klasių mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai