„Atėjau. Pamačiau. Įprasminau.“

Kartą N. Gogolis pasakė : ,,Vargu ar yra didesnis pasitenkinimas nei pasitenkinimas kuriant“. Ir tikrai. Kaip smagu žiūrėti į savo ,, vaiką“.. Nesvarbu kokio jis pavidalo. Rašinys? Poezija? Daina? Ar piešinys? Jis yra tavo. Visas.

Taigi, vaikai, mylintys kūrybą, ilgą laiką liejo, tapė, štrichavo ir visaip kaip ruošė savo sielos daleles Akmenės rajono savivaldybės rengiamam konkursui ,,Atėjau. Pamačiau. Įprasminau.“ Šių metų tema – Akmenės kraštas. Visi mokiniai ją suprato savaip. Vieni piešė Bažnyčias, kiti Kamanų pelkių gyventojus, o dar kiti žymius mūsų krašto žmones ir dar daug daug įvairiausių minčių galėjai jų lapuose išvysti. Mokytoja atrinko darbus, kurie buvo pabaigti ir atitiko temą. Tuomet mūsų ,,vaikus“ eksponavo savivaldybėje. Šiais metais vyko ir kasmetinis rašinių konkursas ,,Rašau merui. Į ką investuoti paauglystėje?“ Man tema pasirodė aktuali, tad laiškas gimė greitai, o mintys liejosi laisvai. Kai jau visi piešiniai ir rašiniai buvo išsiųsti, prasidėjo rezultatų laukimas. O sulaukėme jų labai greit – spalio 9-ąją. Mero nominaciją už piešinį gavo IIIag mokinė Ugnė Batavičiūtė ir Iag mokinė Julija Kugrytė. Džiaugiuosi, kad gavau nominaciją ne tik už piešinį, bet ir už rašinį. Ačiū mokytojoms Jūratei Varanavičienei ir Jūratei Mikalauskienei už pagalbą ruošiantis ir palaikymą!

Iag mokinė Julija Kugrytė

Facebook komentarai