2019 rugsėjo 24 d. Akmenės miesto aikštėje vyko prevencinis renginys “Keliaukime saugiai“

Akmenės gimnazijai bendradarbiaujant su Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Aušrine Šarauskiene ir Jaunaisiais policijos rėmėjais miesto aikštėje įgyvendino akciją. 1-2 kl. mokinukai mokėsi vairavo technikos su mini policijos transportu, 7-12 klasių mokiniai bei miesto gyventojai galėjo išbandyti vertimosi automobiliu imitavimo techniką, paklausyti informacijos apie saugos diržų svarbą kiekvienam keliaujančiam automobiliu.

Nuoširdžiai dėkojame akcijos rengėjams Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnei Aušrinei Šarauskienei ir Jauniesiems policijos rėmėjams, bei verslininkams Aliui Valinčiui ir Dovydui Sinušui už finansinę pagalbą.

Taip pat norime pasidžiaugti 2a klasės mokinių Grigaliūno Manto ir Ruginio Gusto sąžiningumu, kurie radę 5 eurus nepasisavino, o perdavė policijos pareigūnei.

Keliaukime saugiai!

Akmenės gimnazijos socialinė pedagogė Eglė Radionova

Žmogaus saugos mokytoja Jūratė Stonienė


Facebook komentarai