Akcija „Renku žingsnius“

Pirmosios rugsėjo mėnesio dienos lepino savo šiluma, geru oru. Šiemet pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos, rugsėjo 9-13 dienomis, vykdė judėjimo akciją „Renku žingsnius“. Po trijų pamokų, kasdien visi eidavome į lauką – pajungę išmaniųjų telefonų arba laikrodžių programėles ir sužinodavome, kiek tą „ilgąją“ pertrauką galima nueiti žingsnių. Mokiniams patiko stebėti savo greitį, pokyčius, skaičiuoti, lyginti. Tai tikrai geriau, nei sėdėti pertraukų metu suole, ar koridoriuose ant suolelių. Per savaitę nuėjome 5,96 kilometro, arba surinkome apie 7906 žingsnius.

Dėkoju 2 – 4 klasių mokytojoms ir jų mokiniams, kad noriai dalyvauja judėjimo akcijoje. Linkiu džiaugtis kiekviena diena, kuo daugiau judėti ir būti aktyviems.

Pradinių klasių mokytoja Gitana Gricienė

Facebook komentarai