Trečioji „Verslumo laboratorijos“ dalis

Įgyvendinant projektą “ Verslumo labaratorija” Nr.: AKME-LEADER-6a-J-7-1-2018, kurio tikslas – skatinti Akmenės rajono kaimiškų vietovių moksleiviško jaunimo verslumą ir iniciatyvumą per švietėjiškas veiklas, birželio 11d. įvyko  trečiasis renginys “Sėkmingo verslininko formulė”.

Akmenės, Ventos ir Papilės Simono Daukanto gimnazijų mokiniai galėjo betarpiškai bendrauti su verslininkais: Arniumi Bijanskiu, Arūnu Ostrauskiu, Aidu Gedminu ir Nerijumi Miginiu, užduodant jiems rūpimus klausimus. Taip pat, dalyviai vykdė tyrimą Akmenės mieste apie Akmenės rajono darbo rinką. Buvo apklausta apie 100 Akmenės gyventojų, kurie galėjo pasakyti savo nuomonę ir pastebėjimus. Labiausiai įsiminė, kad beveik visi gyventojai, paklausus apie Akmenės darbo rinkos trūkumus, vieningai atsakė, kad čia trūksta darbo vietų ir darbo užmokestis yra per menkas. Tikimės, ateityje situacija gerės ir atlikus tyrimą po kelerių metų, rezultatai džiugins labiau.
Visų mokymų metu daug dėmesio buvo skiriama komandiškumo, kantrybės, atkaklumo ir kitų, gyvenime labai reikalingų, savybių ugdymui. Ugdėme savo emocinį intelektą, daug laiko skyrėme savianalizei. Pasak dalyvių nuomonės, mokymai buvo naudingi, įdomūs, todėl nekantraudami laukiame rugsėjo 5 dienos, kur susitiksime jau 4-oje „Verslumo laboratorijos“ dalyje!

Projektas įgyvendinamas: Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai (3569,15 Eur), Lietuvos valstybės biudžeto lėšos (629,85 Eur) ir projekto partnerio asociacijos “Aliaus kelionės” lėšomis (221, 00 Eur). Bendra projekto vertė 4420,00 Eur.

Facebook komentarai