Antroji renginio „Verslumo laboratorija“ dalis

Gegužės 3d. Akmenės gimnazijoje startavo pirmasis projekto „Verslumo labaratorija” renginys, kuris apjungė Akmenės, Papilės Simono Daukanto ir Ventos gimnazijas, skatinant Akmenės rajono kaimiškų vietovių jaunimo verslumą ir iniciatyvumą. Įgyvendinant 4 renginių ciklą, pirmoji projekto dalis buvo „Verslumo įgūdžių ugdymo Laboratorija”. Antroji dalis startavo birželio 10d. – „Labaratorija: Nuo ko pradėti?”, o trečioji dalis „Sėkmingo verslininko formulė” tęsis birželio 11 d.

Paskutinis projekto renginys – „Akmenės rajono verslumo skatinimo hakatonas” vyks rugsėjo 5 d. Akmenės gimnazijoje. Pasak šių veiklų dalyvių Kamilės Bumblytės ir Odetos Ostrauskytės, šis projektas sudaro visas galimybes tobulėti visapusiškai – praplėsti savo akiratį, mokytis dirbti komandoje naudojant įvairius metodus, o įsisavintą teoriją pritaikyti praktiškai.
Projektas finansuojamas Akmenės rajono vietos veiklos grupės, Vietos plėtros strategijos „Akmenės rajono kaimo plėtros 2015 – 2023 metų strategija“, III prioriteto „Kaimo gyventojų aktyvinimas“, priemonėms „Jaunimo verslumo ugdymas“ tikslų.

Facebook komentarai