Tarp raštingiausių ir Akmenės gimnazijos mokytoja

Gegužės 7–ąją Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga pasveikino ir apdovanojo Nacionalinio diktanto konkurso nugalėtojus. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos rusų kalbos ir etikos mokytoja Žana Savickienė. Ji antrus metus buvo kviečiama atvykti į diktanto finalą: gerai sekėsi rašyti su savo mokiniais, puikiai ir šį pavasarį Martyno Mažvydo bibliotekoje.
„Pagarba kalbai – tai pirmiausia požiūris į savo tautą ir tėvynę. Kas mes esame šiandien ir kas norime būti rytoj. Tebūnie lietuvių kalba pats didžiausias kūrybos ir įkvėpimo šaltinis – pirmiausia kasdieniame gyvenime“, – kalbėjo dalyvių pagerbimo šventėje Nacionalinio diktanto organizatorė Vytautė Šmaižytė.
Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos abiturientę, o nuo 1985–ųjų ir mokytoją Žaną Savickienę. Tegu jos reiklumas, darbštumas ir pavyzdys įkvepia kasdien jausti savo gimtosios kalbos grožį ir poreikį ją puoselėti.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, diktanto kuratorė Rita Ringienė

Bendroje Roberto Dačkaus nuotraukoje Žana Savickienė antra iš kairės
Facebook komentarai