Respublikinė gamtotyrinė – kraštotyrinė konferencija „Per pažinimą – į išsaugojimą“

Ką tik prabėgo mokinių pavasario atostogos, kurios džiugino savo šiluma ir pirmaisiais pavasariniais žiedais. Šis laikas prabėgo ne tik šėlstant lauke, ar užsiimant mėgstama veikla, bet ir mokantis, dalijantis patirtimis, pažintimi su naujais draugais ir jų darbais.

Balandžio 25-ąją dieną 1a klasės mokinė Patricija Krūmaitė ir jos mokytoja Gitana Gricienė vyko į respublikinę gamtotyrinę – kraštotyrinę konferenciją „Per pažinimą – į išsaugojimą“, kuri kasmet organizuojama Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijoje. Čia suvažiuoja pradinių klasių mokinukai iš Mažeikių, Skuodo, Papilės, Ventos, Akmenės krašto ir pristato savo darbus – atliktus tyrimus, bandymus, eksperimentus, stebėjimus, atradimus, kelionių įspūdžius, įvairias klasės veiklas ir projektus. Šiemet įdomu buvo „pakeliauti“ Luokavos piliakalnio papėdėmis, „aplankyti“ Lietuvos regionus ir „užsukti“ į Žemaitiją, sužinoti visokiausių būdų, kaip išmatuoti medžius, užsiauginti svogūnų, sužinoti viską apie skruzdėlyčių gyvenimą, apie vandenį ir jo savybes ir t.t. Na, o Patricija pristatė mūsų klasės projektinį darbą „Eksperimentai ir bandymai su bulvėmis“. Mokiniai ir mokytojai pasidalino gerąja patirtimi, puikia nuotaika, pasimokė vieni iš kitų ir su dovanomis grįžo namo. Džiaugiuosi, kad laikas konferencijoje neprailgo, nes buvo įdomu ir prasminga.   

Mokytoja Gitana Gricienė


Facebook komentarai