Svečių iš Žemaitijos apsilankymas Akmenės krašte

Bendravimas ir gerosios patirties sklaida su Telšių rajono technologijų mokytojais, prasidėjęs praėjusiais metais, šiandien persikėlė į Akmenės kraštą.

Po trumpo direktorės pasveikinimo, svečiai buvo pakviesti į muziejų, kur klausėsi Ritos pasakojimų apie muziejaus istoriją, mokytojo dalią mokinių gyvenime. Lietuvių kalbos kabinete žąsies ir gandro plunksnomis žemaičiai išbandė dailyraščio meną. Į naujai įrengtą gimnazijos biblioteką, prie kavos puodelio pakvietė Rima ir Romualda. Pasistiprinę, aplankėme Akmenės krašto muziejų, Antano Adomaičio dirbtuves. Na, o paskutinis ir pats šilčiausias, tikrąja to žodžio prasme, apsilankymas Akmenės gamtos ir kultūros parke neapsiėjo be Indrės ir Antano pasakojimų, apie čia pastatytas skulptūras, parko istoriją ir ateities planus. Nuoširdus Ačiū visiems, prisidėjusiems prie žemaičių sutikimo – Jiems šis apsilankymas mūsų krašte buvo pirmasis.

Technologijų mokytojai Jūratė ir Kęstutis.

Facebook komentarai