Respublikinė biologijos olimpiada

Kovo 21 dieną prasidėjo 52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Man ji buvo jau ketvirtoji. Šiais metais olimpiada vyko Klaipėdoje, Klaipėdos universitete.


Pirmoji diena prasidėjo nuo olimpiados atidaromo, o po jo – teorinės užduotys, kurioms atlikti turėjome 3 valandas. Po teorinių užduočių sekė testas ir pasirenkamosios užduotys, kurioms atlikti buvo skirta valanda. Po vakarienės olimpiados dalyviai galėjo dalyvauti protmūšyje, kurį, kaip ir visą olimpiadą, organizavo LGMOA savanoriai, dar žinomi kaip oranžiniai.
Antroji diena prasidėjo nuo penkias valandas (kartu su pertrauka) trukusių praktinių užduočių, o po užduočių galėjome dalyvauti orientaciniame žaidime po Klaipėdą. Vakare vyko tautiniai šokiai ir stalo žaidimų naktis.
Trečią dieną, prieš olimpiados uždarymą, vyko ekskursija po Klaipėdos Universiteto Gamtos muziejų.
Šios olimpiados yra svarbios ne tik pasitikrinti savo žinioms, bet tai ir galimybė dirbti laboratorijoje ir susipažinti su mokiniais iš kitų mokyklų. Olimpiados metu vyksta ir laisvalaikio pramogos, dėl kurių po olimpiados lengviau atsipalaiduoti ir linksmai praleisti laiką.

Kotryna Vaitkevičiūtė

Facebook komentarai