„Protų mūšiams“ pasibaigus

Su paskutiniuoju kovo penktadieniu pasibaigė ir tris savaites Akmenės gimnazijoje vykusios „smegenų mankštos“.

Ačiū norisi pasakyti visoms komandoms, kurios susirinkdavo visus tuos penktadienius. Jūs buvote tikrai šaunūs. O paskutiniame žaidime pirmaujančios komandos keitėsi tarsi kaleidoskopas. Tačiau viską išsprendė paskutinis turas ir nugalėtojais tradiciškai tapo „Nei šis, nei tas“. Verta pagirti ir „Studentų“ komandą, kurie nors ir dviese sugebėjo iškovoti antrąją vietą. Šaunuoliai. Ačiū tariu ir „TAU“ senjorams, mano pagalbininkėms – Emai, Saulėms, Atėnei, Kotrynai, Deimantei, ir Dominykai. Taip pat Elvinui, kuris paruošdavo savo užduotis bei prizus. O taip pat Karoliui, kuris būdamas studentu, dar randa laiko sugalvoti savito stiliaus užduočių 😊 Na, o nugalėtojams bei prizininkams belieka išsirinkti edukacinę kelionę pavasario atostogų metu, kurią dovanoja Akmenės gimnazija.

Geografijos mokytojas Kęstutis

Facebook komentarai