Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas

Ir vėl pavasaris… Ir vėl tradicinis Šiaulių apskrities rusų kalbos meninio skaitymo konkursas, skirtas Poezijos dienai paminėti. Šiais metais Poezijos diena minima jau dvidešimtą kartą.

Mūsų gimnazija tradiciškai dalyvauja šiame konkurse. Šiais metais konkurse eiles skaitė Gabija Jonaitytė (8kl.), Eva Šimkutė (8 kl.), Viktorija Čiapaitė (10a kl.),  Martynas Gedutis (7 kl.). Mokinius konkursui ruošė rusų kalbos mokytojos Žana Savickienė ir Judita Puzonienė. Vertinimo komisija atsižvelgė į tai, kaip mokiniai perteikia pagrindinę kūrinio mintį, kalbos taisyklingumą, meniškumą, kontaktą su klausytoju. Visi labai stengėsi, tačiau labiausiai pasisekė Martynui Gedučiui. Jam buvo paskirta III vieta. Džiaugiamės savo mokiniais ir linkime jiems sėkmės ateinančiuose konkursuose.

                                                       Rusų kalbos mokytoja Judita Puzonienė

Facebook komentarai