Pirmasis kovo mėnesio „Protų mūšis“

Vėl pavasaris, ir vėl Akmenės gimnazijos aktų salėje džiaugsmo šūksniai, malonūs nusivylimai ir gera nuotaika.

Įvyko pirmasis iš trijų kovo mėnesį vyksiančių „Protų mūšių“, sutraukęs ne tik gimnazistus ir mokytojus, bet ir buvusius mokinius. Po 3 valandų galvos „laužymo“ apie Lietuvą, praradę daugiau nei pusę komandos po pertraukos, nugalėtojais tapo komanda „Nei šis, nei tas“. Tarp antros ir ketvirtos vietas užėmusių komandų – 1 taško skirtumas, tad kitą penktadienį vėl laukia arši kova. Ačiū norėčiau pasakyti Ingai su Elvinu, kurie ir dviese būdami, nepasidavė bei kovojo iš visų jėgų. Tikiuosi, kad kitą penktadienį prie „Studentų“ prisijungs didesnis būrys buvusių gimnazistų. Taip pat Ačiū, mano padėjėjoms – Emai, Saulei, Kotrynai, Atėnei bei Dominykai. Ir paskutinis Ačiū visiems, kurie atėjote ir ateisite kitą penktadienį, 14.00 į Akmenės gimnazijos aktų salę.

Geografijos mokytojas Kęstutis

Facebook komentarai