Po rajoninės geografijos olimpiados…

Kovo 12 dieną, Akmenės rajono jaunimo ir suaugusių švietimo centre vyko rajoninė geografijos olimpiada. Susirinko 37 gabiausi ir geriausi rajono jaunieji geografai, kurie sprendė pačius įvairiausius klausimus apie „Ameriką – nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės“. Labai džiugu, kad ir Akmenės gimnazija turi kuo didžiuotis…

Tarp 9-okų „trupučio“ pritrūko Donatui Andriuškai, kuris nugalėtojai iš Ramučių gimnazijos nusileido 0,5 taško ir liko II vietoje. Tarp 10-okų II vietą iškovojo Ugnė Batavičiūtė, kuri 1,5 taško sugebėjo aplenkti savo klasės draugę Rimedą Damonskytę. Pastaroji liko III vietoje. 11-okų tarpe, geografijos nebesimokantis, tačiau vis dar jai prijaučiantis Daugardas Lukšas neturėjo lygių ir užtikrintai iškovojo I vietą rajone. Pernai ir užpernai Daugardas likdavo antras, tad kaip sakoma – trečias kartas nemelavo… Danielius Pliuskys, kad ir surinko ženkliai mažesnį taškų skaičių, tačiau tai jam nesutrukdė pelnyti II vietos. Na, o tarp vyriausiųjų absoliučia rajono nugalėtoja tapo Kotryna Vaitkevičiūtė, kuri surinko daugiausiai taškų tarp visų dalyvių. Jos klasės draugė Paulina Sidabraitė taip pat papuolė tarp prizininkų ir pelnė III vietą tarp 12-okų. Sveikiname visus prizininkus bei linkime nepamesti geografijos ateityje…

Geografijos mokytojai Vilija ir Kęstutis

Facebook komentarai