„Penkios dienos, pakeitusios Lietuvą“

Kovo 9 d. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje įvyko projekto „Jungtinis Lietuvos vaikų choras“ įspūdingas chorinės muzikos koncertas. Koncerte 238 vaikų choras iš visos šalies miestų ir miestelių apmąstė datas, kurios pakeitė mūsų šalies veidą: dieną, kai prasidėjo pirmieji trėmimai į Sibirą, dieną, kai Darius ir Girėnas perskrido per Atlantą, dieną, kai ant Rambyno kalno pirmą kartą uždainavo lietuviškas choras…

Kaip smagu, kad 9 mūsų gimnazijos mokinės taip pat turėjo galimybę dalyvauti šiame projekte. Net šešis šeštadienius mergaitės paskyrė „Jungtinio Lietuvos vaikų choro “ repeticijoms. Dėkoju mergaitėms už atsakingą ir prasmingą darbą puoselėjant chorinę muziką.

Muzikos mokytoja Ilona Tališauskienė

                                                             

Facebook komentarai