Atnaujinta gimnazijos biblioteka

Jau kelios savaitės kaip gimnazijos bibliotekos vedėja Romualda Augustinienė veda ekskursijas atnaujintose erdvėse: yra kuo pasigirti, apie  ką pasvajoti. Kovo 6 dieną biblioteka po pamokų džiaugėsi mokytojai.

Tarp tų pačių sienų tarsi padidėjo bibliotekos erdvės: naujos lentynos, jose knygos, nauji stalai, lentos, minkštasuoliai, kompiuteriai. Tik eik nė vieno lango nepraleidęs ir čiupk knygą, skaityk, ne plepėk – juk čia tylos zona, susikaupimo, minčių auginimo vieta. Ir poilsio, nes čia atsiras akvariumas, kaip svajoja bibliotekininkė ir vaikai, dar versis laiptinė – skaitykla, dar laukia pavasario ir rudens spalvų kiemelis. O rytoj ir bibliotekoje, ir klasėse per ketvirtąją pamoką sėsime rašyti diktanto. Darniai kaip visoje Lietuvoje tuo pačiu metu. Vėl kelsime mažą trispalvę į rašiklio kotelį įtvertą – atvertą.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita Ringienė

Facebook komentarai