Laisvės gynėjų dienos paminėjimas Akmenės gimnazijoje

Sausio 11 d. rytą Akmenės gimnazijos bendruomenė susirinko paliudyti: mes esame laisvi ir saugome istorinę atmintį, branginame prisiminimą tų, kurie žuvo pasipriešinimo kovose, aukojo savo gyvybę ir gynė Lietuvą.

Minint artėjančią  Laisvės gynėjų dieną, pats metas pakurstyti laisvės ugnį savo širdyse. Ji turi mus vienyti, telkti ir uždegti bendram tikslui – dar labiau stengtis dėl savo valstybės. Neleiskime mūsų supriešinti ir išgąsdinti. Susivienykime ir branginkime vienas kitą. Juk  žinome, kiek daug gali lietuvių tauta, kai suremia pečius! Tegul būna Lietuva daugiau nei žodis, o vėliava ir himnas – daugiau nei simboliai…

Sausio 13-ąją minint, LR vėliavą  iškilmingai pakėlė Akmenės 9-os kuopos šauliai. Languose plevenusias  atminimo ugneles dar labiau pakurstė pagarbi rimtis ir visų iš širdies giedama Tautiška giesmė.

Istorijos mokytoja Indrė.

Facebook komentarai