Kalėdos – metas, kai norisi daryti gerus darbus

Prieš Kalėdas prasidėjo nedidelis chaosas – vieni ieškojo ką padovanoti draugams ir šeimai, kiti intensyviai ruošėsi Kalėdiniam koncertui, o tuo tarpu 8a klasė sumanė padaryti gerumo akciją. Labai džiaugiuosi, kad visa mano klasė noriai prisidėjo prie aukojimo gyvūnėliams ir sutiko nesikeisti dovanėlėmis, o geriau padėti tiems, kam tikrai labai reikia. Taigi, prasidėjo kalėdinių dovanėlių gyvūnėliams rinkimas.
Surinkę maistelio ir pinigėlių gruodžio 18d. nuvykome į Mažeikių gyvūnų globos draugiją. Ten pabendravome su gyvūniukais, kurių spindinčios akys ir meilumas pavergė mūsų širdis( nepameluosiu sakydama, kad daugeliui iš mūsų kilo noras imti ir parsivežti kokį nelaimėlį namo). Susipažinome ne tik su gyvūnėliais, bet ir su jų prižiūrėtojomis. Jos papasakojo įvairių istorijų ir paskatino labai gerai pagalvoti prieš įsigijant naują šeimos narį. Tuomet važiavome namo ir susimąstę, ir laimingi, bet svarbiausia – padarę gerą darbą!
P.S Ačiū mokytojoms, kurios prisidėjo!

8 klasės mokinė Julija Kugrytė

Facebook komentarai